Na Mazurach, na 16. hektarach prywatnej ziemi, otoczonej przez łąki i las, oferujemy trzy wspaniałe, przestronne apartamenty do wynajęcia. Wszystkie znajdują się w jednym budynku, każdy z prywatnym wejściem i kompletnym wyposażeniem.
Właścicielka mieszka w oddzielnym budynku - mówi po polsku i niemiecku.
Ogrodzony teren daje gościom poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie umożliwia niczym nie zakłócony relaks i czerpanie przyjemności z wakacji. Podwórze wyposażone jest w meble ogrodowe, goście mogą też bezpłatnie korzystać z grilla.
Goście mają również zapewniony parking na terenie posiadłości.
Las, znajdujący się zaledwie 50 metrów od apartamentów, jest idealnym miejscem na spacery. Można tu spotkać jelenie, lisy a nawet dziki. Dużo osób zbiera w tych okolicach grzyby, jagody na deser.
Na posesji panuje kompletna cisza, zarówno w dzień jak i w nocy. Gwieździste niebo jest tak czyste, że można podziwiać Drogę Mleczną.
Jesteśmy ulokowani około 1,5 km od małej miejscowości Płozy, w której są trzy małe sklepy. Najbliższa większa miejscowość Szczytno z nocnym życiem, restauracjami, dużą ilością większych sklepów i banków oddalona jest o 7 km.


Obrazy

Atmosfera panująca w Domu Sandora

Aktywności

Odkryj aktywności w okolicy Domu Sandora

Konie fryzyjskie

Informatie over de paarden die huizen op Dom Sandora